SERIES-260W
0.260 in Bore Diameter Socket-Weld Design Thermowells
Models In Stock
  • Standard Insertion Lengths from 2 1/2 to 22 1/2 Inches
  • Available in Stainless Steel, Carbon Steel and Brass
SERIES-260W
Models In Stock
0.260 in Bore Diameter Socket-Weld Design Thermowells SERIES-260W SERIES-260W
loading all models
Product Overview
  • Bore Diameter 0.26 in
  • Flange Diameter 0 in
  • Pipe Size, Max 1.05 in